O nás

História

Mama's Bar

Naša rodinná kaviareň, pôvodne nazvaná Jak doma, bola miestom, kde sa všetci cítili ako doma. Naše milované mamička ju otvorila v roku 2011 s veľkými snami a nadšením. Bola to viac než len kaviareň – bola to oáza pohodlia, kde sa stretávali ľudia, aby sa podelili o radosti a starosti svojho každodenného života.

No osud nám pripravil neočakávanú skúšku. Po smrti našej milovanej mamičky sme stáli pred ťažkým rozhodnutím – čo robiť s týmto miestom, ktoré tak veľa znamenalo pre našu rodinu a našich verných zákazníkov. Váhali sme dlho, premýšľali sme o rôznych možnostiach, no nakoniec sme sa rozhodli pokračovať v jej odkaze.

20231204_193003
IMG_3305
IMG_0991

V roku 2020 sme premenili kaviareň na útulný bar, ktorý lepšie zodpovedal predstavám a potrebám našej generácie. Bolo to ťažké rozhodnutie, pretože sme menili niečo, čo bolo tak drahé našej mame, no verili sme, že to bude správny krok. A bolo to rozhodnutie, ktoré sme urobili s láskou a oddanosťou k jej pamiatke.

Náš bar zachováva ducha pohodlia a pohostinnosti, ktorým bola naša kaviareň známa. Stále tu nájdete úsmev na tvárach zákazníkov a príjemnú atmosféru, ktorá vás privíta ako starého priateľa. Aj keď sme zmenili názov a koncept, jedno zostáva nezmenené – naše odhodlanie udržať tradíciu rodinnej pohostinnosti, ktorú naša mama vždy kladla do srdca tohto miesta.

Takže prídte, posedzte si, užite si dobrý drink a pripojte sa k nám pri oslave života. Vítame vás doma, v našom bare, kde je stále miesto pre každého.

Nemáte ešte plán na večer?

Rezervujte si miesto u nás online